Cena jednotek

Pokud se zákazník při výběru rekuperační jednotky řídí pouze její cenou, neznamená to, že konečné rozhodnutí bude optimální.

Pro  správné posouzení celého vzduchotechnického systému je potřeba od dodavatelské firmy získat kompletní cenovou nabídku, kde jsou vyčísleny náklady jak na samotnou rekuperační jednotku, tak i na vzduchotechnickou soustavu včetně vzduchovodů, distribučních elementů, projektu a montáže (pozn.: někteří dodavatelé dotují ceny jednotek a uměle navyšují náklady na ostatní komponenty a služby).

Firma Paul díky svému vývoji dodává na světový trh rekuperační jednotky, které mají nejvyšší účinnost zpětného získávání tepla (patent šachovnicového uspořádání kanálů výměníku tepla). Tato německá společnost klade velký důraz na kvalitu zpracování svých výrobků a nemalé prostředky vynakládá na jejich inovaci.

Pozn.: roce 2014 byla oceněna jednotka Climos F 200 v soutěži German Design Award

Pro rekuperační jednotky Climos F 200, Focus 200, Novus 300, Novus F 300, Novus 450, Santos 570 DC a Maxi flat 600 získala společnost Paul certifikáty od Passivhaus Institutu, který certifikuje produkty vhodné pro pasivní domy (např. i ventilační jednotky s maximální účinností).

V případě zájmu o jakýkoli sortiment od firmy PAUL nás, prosím, kontaktujte. Na základě poptávaného zboží Vám připravíme cenovou nabídku.

Kontakty